Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabri Fejzullahu - Jeta Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Emrin Dhe Numrin Ta Kam Fshij
Te Kalumen Me Ty
Skam Mundesi
Eh Pamundur
Ty Me Ta Harru
Sa me shume mundohesh
As me shume te du
Tmerr O Tmerr
Jeta Pa ty
Shprti im mu tha
Zemra mu thy
Nuk muj pa ty
Zot i madh
Qysh po rrin ne kambe
Ndarja me ty
Qenka shume rane
Eh Pamundur
Ty me ta harru
Sa me shume mundohesh
As me shume te du
Tmerr o Tmerr
Jeta Pa ty
Shprti im mu tha
Zemra Mu thy
Nuk muj pa ty
Nuk muj pa ty


Ky tekst u dërgua nga PodujevaSabri Fejzullahu
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/10/2022
Muzika: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Video Produksioni: MAX Production


Sabri Fejzullahu - Jeta Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Pa Ty".
3. Video është e këngës "Jeta Pa Ty", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:


Komente 0