TEKSTESHQIP

Sabri, Gili, Sinani, Edona & Teuta
Me Zemer Nga Kosova
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Zemer Nga Kosova" kënduar nga Sabri, Gili, Sinani, Edona & Teuta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngën e orkestroi Miti Geci.