TEKSTESHQIP

Sabri Fejzullahu
Jeta Pa Ty
Lyrics

Emrin Dhe Numrin Ta Kam Fshij
Te Kalumen Me Ty
Skam Mundesi
Eh Pamundur
Ty Me Ta Harru
Sa me shume mundohesh
As me shume te du
Tmerr O Tmerr
Jeta Pa ty
Shprti im mu tha
Zemra mu thy
Nuk muj pa ty
Zot i madh
Qysh po rrin ne kambe
Ndarja me ty
Qenka shume rane
Eh Pamundur
Ty me ta harru
Sa me shume mundohesh
As me shume te du
Tmerr o Tmerr
Jeta Pa ty
Shprti im mu tha
Zemra Mu thy
Nuk muj pa ty
Nuk muj pa ty

DËRGOI:
INFO
Më datë 29 Tetor 2022, Sabri Fejzullahu publikon videoklipin "Jeta Pa Ty". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Nexhat Mujovi (Wirusi), ndërsa tekstin e shkroi Ilir Berani. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production.
Renditja:
Top 200