Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sadik Krasniqi (Diki) - Ledhatare Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Si me lezet si me shaka
Si nje loj e nisum na
Tash ledhatare ti po mban
Dashurinë ton po ma tregon

Ledhatare ledhatare
Mos u ban Ti hileqate
Zemren ta fitova
Me ty u dashurova

Lere Ti zemren,qe te ndjej
Nuk esht nje loj,eshte nje e vetet
Je nazelije,shum hileqate
Thuaj te dua,se shum me plase

Ledhatare ledhatare
Mos u ban Ti hileqate
Zemren ta fitova
Me ty u dashurova
Sadik Krasniqi (Diki)
Publikimi: 06/02/2021
Muzika: Zani Loca
Teksti: Aldi Loca
Orkestrimi: Samuel Kodra
Video Produksioni: MProduction
Prod: Es Records


Sadik Krasniqi (Diki) - Ledhatare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ledhatare".
3. Video është e këngës "Ledhatare", por nuk këndohet nga Sadik Krasniqi (Diki).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sadik Krasniqi (Diki):


Komente 0