A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Samanta - SS  (Feat. Skivi)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  96

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

02/08/2015

2015-08-02T18:00:00

Featuring

Skivi

Music:

Alandy

Lyrics:

Onat

Lyrics:

Skivi

Video Production:

MAX Production
[SKIVI]
Nuk e kom problem me pi
Veq nese e ki ti
Sonte jena na perqef
Per cka ke ardh ti

[SAMANTA]
Duket qart kjo prezenc sa peshon hey
Kjo nate po shperthen si shampain
Gjithat jan privat sikur ti bejb
Asgje nuk esht fat it's my birthday
Po festojna na n'Tiron si Miami
Mos shiko se cfare ka gjitha merri
Veni ska rendesi na e bojm venin
Ti nuk e bon dat darararaa dat
Kur jam me ty t'gjitha un i boj leht
Ti me shikon un i boj vet
Ti me shikon un i boj vet
Se c'ka don e ndjej

[SKIVI]
Skivi- BS double S stop
E boj une hitin hip hop
Chilli chilli bang bang jom shum i sakt
Clap clap clap clap qoje posht nalt
E pi ma tmirin une indoo
Jasht mu o ka mpret limbo
Mu vesh une kom qef simplee
krejt jena high jena na krejt low
B baby hajde ti pa ma ngat
Je ma e mira hot
Make that booty pop
Se po na iken ora e po shkon tikk taaak
Tak tik tak tak ta tiki tak

[SAMANTA&SKIVI]
REF | 4X
Take a win win take a win win waa
Take a win win take a win win waa

[SKIVI]
Kick clap kick clap qoja posht nalt
Shum po mpelqen spo muj pa ta thon ty prap
Kick clap kick clap
Qysh pe n'nxen n'takt
Dallohesh prej krejt tjerave n'club
U bejbe hajde ti pak ma ngat
Je ma e mira
Make that booty pop
Se po na iken ora e po shkon tik tak
tak tik tak tak ta tiki tak

[SAMANTA]
Kur jam me ty t'gjitha un i boj leht
Ti me shikon un i boj vet
Ti me shikon un i boj vet

Hmm yeah

Kur jam me ty t'gjitha un i boj leht
Ti me shikon un i boj vet
Ti me shikon un i boj vet
Se qka don e ndjej

[SAMANTA&SKIVI]
REF | 4X
Take a win win take a win win waa
Take a win win take a win win waa


Lyrics submited by Shkelqesa Zekaje-Cards (1)

2018-09-15 07:34:28
Kur jam me ty,
t'gjitha unë i boj lehtë
Ti më shikon,
Unë i boj vetë

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019