Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Samanta Karavella - Kush Jam  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  180

Komente

Asnjë Koment

26/07/2018

2018-07-26T17:00:00+00:00

Muzika:

Kledi Bahiti

Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Video Produksioni:

MAX Production
E kam se kam men
E kam se kam men
Me ty me bo cka do
E ki se ki men
E ki se ki men
Me mu me bo cka do
Se ti mu m'je bo frymemarrje
Ski ca bo nuk ke rrugdalje

E nese se ke dit kush jam, kush jam
Ja do ta them tani kush jam, kush jam
Kush Jam Kush Jam

Se di a po vjen te un a po vjen
Nese vonon gabon
Edhe nese vjen edhe nese svjen
Un prap du me ta thon
Se ti mu m'je bo frymemarrje
Ski ca bo nuk ke rrugdalje

E nese se ke dit kush jam, kush jam
Ja do ta them tani kush jam, kush jam
Kush Jam Kush Jam

Se ti mu m'je bo frymemarrje
Ski ca bo nuk ke rrugdalje

E nese se ke dit kush jam, kush jam
Ja do ta them tani kush jam, kush jam(x2)


Ky tekst u dërgua nga Mikael Shyti   diona
Më Shumë Këngë Nga Samanta Karavella:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet