Më mbaj mend (për 1 muaj)

Samanta - Alo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  13

Alo

A po e nin ket zo
Po te flet ajo
Qe mas shumti t'do

Ajo
Se si ndihet ajo
Najher a e menon
A i mungon a jo?
Fol a jo?

Aaaa...
Me kthy kohen pas
Aaaa...
Kur ishim bashke

(Refreni x2)
Ndarje
Un e ti ne ndarje
Vetem lot e sharje
Nuk po muj me shume

Ndarje
Te dy kishim faje
Po e vuj cdo nate
Kush deshi me shume
Kush deshi me shume

Ajo
Se si ndihet ajo
Najher a e menon
A po tmungon ajo?

Sa shume bona un per ty
Per ty
Ta dhash jeten qe skom dy
Alo..

Ndarje
Un e ti ne ndarje
Vetem lot e sharje
Nuk po muj me shume

Ndarje
Te dy kishim faje
Po e vuj cdo nate
Kush deshi me shume
Kush deshi me shume

I du rrobat e tija
Me te ditet e mia
Nuk ish per ne dashnia

Dhe pse nuk jam e tija
Ai e din qe jam e tija
I din dobsit e mia

Alo... a po e nin ket zo?!


Ky tekst u dërgua nga eGo0sTyleSamanta Karavella
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/03/2023
Muzika: Samanta Karavella & Apollo
Teksti: Endrit Mumajesi
Produksioni: Boban Apostolov
Mixing Engineer: Alfred Sula
Mastering Engineer:Chris Gehringer
Video Produksioni: Gezim Mavric
Color Grading: Monet
Executive Producer: Arian Demolli
M.Ua: Namani
Hair: Senada Ceka
Styling: Karen Sabag & Bridal Reflections
Jewelry: Sara Shala DesignSamanta - Alo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Alo".
3. Video është e këngës "Alo", por nuk këndohet nga Samanta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Samanta Karavella:


Komente 0