TEKSTESHQIP

Samanta
Si Ai
Lyrics

Vetem ty po du me t'pa se ti je
Ai qe kam dasht perher
E ki marr ti zemren tem (X2)

Umm tell me tell me ya luv it
Si ti nuk o' asnjoni yeah
Po don me ma ni zonin
Spo mun me prit sekondin
Im goin' down im goin' down
Ki me ma fal ki me ma fal yeah
Dhe nese boj gabim un skam me u nal
Se e di qe edhe ai yeah po ndjen per mu dicka yeah

I got somethin' for ya
I got somethin' for ya
Se veq per to ma nin
Se veq per mu ja nin
Jena bo bashk per me kon ye

I got somethin' for ya
I got somethin' for ya
Po du me ndodh tonight
Spo du me prit ma gjat
Jena bo bashk per me kon ye

Umm tell me tell me ya luv it (X2)

Vetem ty po du me t'pa se ti je
Ai qe kam dasht perher
E ki marr ti zemren tem (X2)

Spo du me t pa ty larg afer ti majem
Se veq ti munesh me mi shpejtu rrahjet
Se qysh pom bon mu ni
I cant deny it i wanna try it (X2)

Im goin' down im goin' down yeahh (X2)

Vetem ty po du me t'pa se ti je
Ai qe kam dasht perher
E ki marr ti zemren tem (X2)

Umm tell me tell me ya luv it
tell me tell me ya love it
Be my love love loved

INFO
Projekti muzikor u përcoll para audiencës i kompletuar nga sfera vizuale me videoklip, i cili u publikua më 22 Tetor 2016.