A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Sami Pacolli - Perpara Syve


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/01/2013

2013-01-21T11:22:18

Music:

Florent Boshnjaku

Lyrics:

Arsim Bunjaku

Video Production:

Pixels Production


e di qe sje aspak kafshat e leht
krejt te shikjojn por as kush
s'guxon met prek
ne zemren tende asht veshtir me hy
per ket arsye sonte kush spo rrin me ty
une shum me ndryshe jam
nuk te lus teper punen e sodit nuk e la per neser

perpara syve sonte m'ke dal
mos met shiju vetes sja kisha fal
perpara syve sonte te kam
edhe ne vdeksha sod nuk dot jem pishman

nuk ekziston per mua hera e dyt
do bej per vete sa i hap e i mbyll syt
te jesh e bindur se per dy tri or
deshte a sdeshte do te kisha shti ne dor
une shum me ndryshe jam nuk te lus teper
punen e sodit nuk e la per neser

perparasyve sinte te kam

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019