TEKSTESHQIP

Sant & Marly
Pak Tallava
Lyrics
(Feat. Ervin Qerimi)

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Pak Tallava" kënduar nga Sant & Marly.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Pak Tallava".
INFO
Bëhet hit kur ka dhe klip, prandaj ky projekt përcillet tek audienca e gjerë i kompletuar mjaft këndshëm edhe me një videoklip muzikor, produksioni i të cilit u krijua nga Blerim Salillari Films. Videoklipi u publikua më 13 Qershor 2024. Për këtë këngë kanë punuar bashkarisht tekstin vetë këngëtari, ndërsa për okestracionin u përkujdes Alfred Sula.