A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Sefe Duraj & Ryva Kajtazi - Me Thuaj Po


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  141

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/12/2013

2013-12-29T16:54:19

Më Shumë Nga

Ryva Kajtazi

Muzika & Orkestrimi:

Ardian Kastrati

Teksti:

Arsim Bunjaku

Video Produksioni:

ASHA

Këngë e albumit:

"Dashurise"


Sefe Duraj:
Aje a po sje a je a po sje
ajo qe me thoshe se te meritoj
se te meritoj ty moj bukuroshe

Ryva Kajtazi:
Nuk i dihet kurr nuk i dihet kurr
ndoshta vjen momenti diten qe te pash
diten qe te pash shum merak me mbeti

Sefe Duraj & Ryva Kajtazi:
Ti me thuaj me thuaj po ooh po
se kjo zemer vetem ty te do te doo
ti me thuaj me thuaj po ooo po se
kjo zemer vetem ty te do te doo

Ryva Kajtazi:
Aje a po sje aje a po sje ai qe e mban besen me the se me don me the se me don ma teper se veten

Sefe Duraj:
Kjo osht e vertet kjo osht e vertet
per ty me kallet zemra te un mos dysho
te un mos dysho pergjijen ta ktheva

Sefe Duraj & Ryva Kajtazi:
Ti me thuaj me thuaj po ooh po
se kjo zemer vetem ty te do te doo
ti me thuaj me thuaj po ooo po
se kjo zemer vetem ty te do te doo

Sefe Duraj & Ryva Kajtazi:
Ti me thuaj me thuaj po ooh po
se kjo zemer vetem ty te do te doo
ti me thuaj me thuaj po ooo po
se kjo zemer vetem ty te do te doo


Ky tekst u dërgua nga Beslinda-Diona
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019