A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Serena Darsi - Mendjen Ma Ktheve Ti


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/06/2019

2019-06-12T10:00:07

Music & Production:

Alandy

Lyrics:

Endrit Mumajesi

Video Production:

MAX ProductionSorry, this song lyrics is not yet available "Mendjen Ma Ktheve Ti" sung by Serena Darsi.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Mendjen Ma Ktheve Ti".
The music video from Serena Darsi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019