A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Dj Blunt - Classy  (Feat. Real 1 & Mc Kresha)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Featuring

Mc Kresha

Featuring

Real 1

Më Shumë Nga

Dj Blunt

Këngë e albumit:

"Vjeshte Dimer '08"

Këngë e albumit:

"Dj Blunt"

Pjesëmarrëse në

VFM 2009

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2008


Ah Zemer dj-bLunT
a a ah Zemer ReaL 1-njo
a a a ah Zemer Mc Kresha
a a ah Zemer...

Refreni

Shumë classy, kjo o classy, shumë nasty (shumë nasty,
classic, shum good)
Shumë classy, kjo o classy, shumë nasty (shumë nasty,
shum flashy, shum good)

Ah zemer hajde bone pak ma nxeht
a a ah zemer hajde bone pak ma nxeht
a a a ah zemer hajde bone pak ma nxeht
a a ah zemer hajde bone pak me nxeht

Mc Kresha

I kthejna 80-tat prej pllakave te kasetat
ngjyrat e topit n`diskoteka t`hip hopit me trenerkat
edhe femna plot edhe dj-bLunt
edhe na n'ket funk indoor si skunk
i nxet si flak duhesh me m'lag
per me m'prek mu kur jom n`club
je ka m'kqyr shum, pe hetoj
veq as un rrugen s'po ta lshoj
po menoj edhe ti mir po dokesh
vrehesh tu vizllu mes shoqesh
shum nice e ki stilin
pom doket gjysa e clubit po ta sillin
nese do me lu loj, luje lojen me mat mirin...

Refreni

Shumë classy, kjo o classy, shumë nasty (shumë nasty,
classic, shum good)
Shumë classy, kjo o classy, shumë nasty (shumë nasty,
shum flashy, shum good)

Ah zemer hajde bone pak ma nxeht
a a ah zemer hajde bone pak ma nxeht
a a a ah zemer hajde bone pak ma nxeht
a a ah zemer hajde bone pak me nxeht

Real 1

Gjithë ja nisin me aYo na jena slow-mo
une jom gjithë lay-low ajo osht slow-mo
si msheli syt merre at relax
ni natë me mu per ty o relax
une jom lay-low ajo osht slow-mo
Per Kejt ato nasty check check
S'jom i martum prek prek
per ket pun jom pimp pimp
e di kur e ngjes bling-bling
Jom i ndreqt i kept ndreqt ju pres
real o dangerous (dangerous)
flow ma i ron se i trashi Notorious

Refreni

Shumë classy, kjo o classy, shumë nasty (shumë nasty,
classic, shum good)
Shumë classy, kjo o classy, shumë nasty (shumë nasty,
shum flashy, shum good)

Ah zemer hajde bone pak ma nxeht
a a ah zemer hajde bone pak ma nxeht
a a a ah zemer hajde bone pak ma nxeht
a a ah zemer hajde bone pak me nxeht

MC Kresha

Pot shoh ka kcen shum je ka ma then
Kontakti me sy po ma jep ni shenj
Hello, Purple e Yellow veshun
ty pot shoh, syt e tu pom keshin
afroma pak veshin (aha)
athu a m'don mu a ma shum keshin
fizikisht folin
serizozisht ska lidhje ku ndodhen
une e di e njoh foren
qe munohen me ta gju, po ata veq lodhen (lodhen)
ikim deri nqysh tani perfundojna ndysh ani
Mami lej foret se skena me shku n'Miami
Kupto me mu ska jo veq po ose ani!

Refreni

Shumë classy, kjo o classy, shumë nasty (shumë nasty,
classic, shum good)
Shumë classy, kjo o classy, shumë nasty (shumë nasty,
shum flashy, shum good)

Ah zemer hajde bone pak ma nxeht
a a ah zemer hajde bone pak ma nxeht
a a a ah zemer hajde bone pak ma nxeht
a a ah zemer hajde bone pak me nxeht


Ky tekst u dërgua nga Albb
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019