Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dj Blunt - Pump Up The Jam

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pump Up The Jam".
3. Video është e këngës "Pump Up The Jam", por nuk këndohet nga Dj Blunt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dj Blunt - Pump Up The Jam  (Feat. Real 1, Big D & Rona)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Video Produksioni:

Entermedia

Këngë e albumit:

"Hip-Hop Summer Trip"

Këngë e albumit:

"Hite Te Reja"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Big D

Featuring

Real 1

Featuring

Rona Nishliu

Më Shumë Nga

Dj Blunt

20/07/2010

2010-07-20T00:33:47+00:00Go'
Pump up the jam
Pump it up
While your feet are stompin'
And the jam is pumpin'
Look at here the crowd is jumpin'
Pump it up a little more
Get the party going on the dance floor
Seek us that's where the party's at
And you'll find out if you do that

Rona:
Ha'uaaa
muziken qo Play
coja zonin pak ma shun nalt
Hey Dj
Ha'uaaa
ma shum sonte
krejt me neve coni durt naLt
Kqyrna knej
kqyrna aneej
kqyrna kqyrna kqyrna kqyrna
Heeeeej

ReaL 1 :
- (??)

Rona:
Ha'uaaa
lshoje Play
..
kqyrna kney
Ha'uaaa
ma shum sonte
krejt me neve coni durt naLt
Hey Dj , hey Dj hey hey Dj
hey D' hey D' hey D' (xhej)

Big D:

(??))

Rona:
Ha'uaaa
muziken qo Play
coja zonin pak ma shun nalt
Hey Dj
Ha'uaaa
ma shum sonte
krejt me neve coni durt naLt
Kqyrna knej
kqyrna aneej
kqyrna kqyrna kqyrna kqyrna
Heeeeej

Dj Blunt - ReaL One - Big D

Dj bLunt - ReaL 1 - Big D
Coja zonin naLt
Coo PLAY!!!


Ky tekst u dërgua nga  saramk
Më Shumë Këngë Nga Shaolin Gang:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet