A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Dj Blunt - Go Dj  (Feat. Real 1 & Big Xig)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Featuring

Agon Amiga

Featuring

Real 1

Më Shumë Nga

Dj Blunt

Këngë e albumit:

"Dj Blunt"


real 1 1 milion euro mbi dj blunt real 1 big xig tri po dokshum e qa u bo ka je tu shku ka je nis hej qfar femna ki permas nalo pak krym pun thuj omooooo per ket pun jena na kur te na she club jena go dj go dj kejt kosoven asht 1 blunt dj jom ipari kosov jam i pari qe pi
skan ne kosov e qa ubo plenty une jom ekspert une boj solo xek plus sello sjam si ata aa ejo ejo ejo ejo lidhja mu kput hello hello skam pun dihet kush e dhes gjith club ref3 nalo pak hin pun thuj emo big xig agoni go dj go dj lekt edhe pivat jon knej knej go dj go dj kejt ti shka si na ikena knej na jena mrena atu ku jemi na atu per tjer ska vena apo doni jejo kristal e veno na ekena perime jo se keni as nermen hella alla elvana aa rihana big xig real 1 kto sjan as njana ku forja kua xihanja kua bigjozi kua maria hana na ekena knej bashk me blunt dj neve na thej per tjer kejt okej okej se une jomm baraktari okej se une hi ipari real 1 reff 3 nalo pak mso pak thuj emoo


Ky tekst u dërgua nga Leonard Buja
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019