A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Dj Blunt & Real 1 - Seh Dat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  17

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/06/2011

2011-06-08T15:14:36

Më Shumë Nga

Real 1

Më Shumë Nga

Dj Blunt

Video Produksioni:

EMF Creative

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres 2011 Vol.2"

Këngë e albumit:

"Classic G"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2011


Ata vin veq ka na x2
Aha ill mama x2

Cila je ti?
Qajo qe ke premtu me m'dasht mu
Ti sje ajo
Cila ke ti?
Qajo qe ke premtu me m'dasht mu
Ti s'je ajo..
Nalu pak e-e
Qysh po thu ti e-e
Qy Seh-Dati n'telefon allo ti mere e-e
Ooo Seh-dat vajzat na rin von
Qu kcejm bashk nese don rim deri von

Ref:
Kur sta ka dasht as kur ty sta doon
Ooo Seh-dat na ty nuk ta don
Vajzat tona tash rin deri von
Ooo as me to ty sta don
Kallxoj ksaj vajzes qe ti se don
Ooo Seh-dat kallxoj ma shpejt
Se vajza t'len pik ec edhe shkon!
Ooo Seh-dat ti mo sta don

Seh-dati ska mercy mercy mercy
Ai don veq party party party
Me femra tbukra sexy sexy sexy
Sonte atina faljani faljani faljani
Me to lozim me top yo
Pa e qit hapin e par mir bon hop yo
Seh-dat fill di vaj gimmi' dat hop yo
Pass di ganja (ganxha) pass di ganja
Gimmi' dat, gimmi' dat oh yeee...!!

Ref:
Kur sta ka dasht as kur ty sta doon
Ooo Seh-dat na ty nuk ta don
Vajzat tona tash rin deri von
Ooo as me to ty sta don
Kallxoj ksaj vajzes qe ti se don
Ooo Seh-dat kallxoj ma shpejt
Se vajza t'len pik ec edhe shkon!
Ooo Seh-dat ti mo sta don

Kilamiti kilamiti fla-a-aa
Amili kilimili iiiihh x2
Me neve nuk ka ooo
Jo ska ooo
Se une kilamiti kilamiti fly ooo
Ref:
Kur sta ka dasht as kur ty sta doon
Ooo Seh-dat na ty nuk ta don
Vajzat tona tash rin deri von
Ooo as me to ty sta don
Kallxoj ksaj vajzes qe ti se don
Ooo Seh-dat kallxoj ma shpejt
Se vajza t'len pik ec edhe shkon!
Ooo Seh-dat ti mo sta don

Kur sta ka dasht as kur ty sta doon
Vajzat tona tash rin deri von
Kallxoj ksaj vajzes qe ti se don
Se vajza t'len pik ec edhe shkon!


Ky tekst u dërgua nga Valo   orchee   3nkela
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019