Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Blunt & Real 1 - Ditë E Natë  (Feat. Da Ghost & Linda Halimi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Classic G"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Da Ghost

Featuring

Linda Halimi

Më Shumë Nga

Real 1

Më Shumë Nga

Dj Blunt

12/07/2011

2011-07-12T18:55:19+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ditë E Natë" kënduar nga Dj Blunt & Real 1.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dj Blunt & Real 1 i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Shaolin Gang:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet