A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Dj Blunt & Real 1 - Me Fal  (Feat. Mentor Haziri)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/07/2013

2013-07-08T19:33:06

Featuring

Mentor Haziri

Më Shumë Nga

Real 1

Më Shumë Nga

Dj Blunt

Këngë e albumit:

"Blunt For President"


[Hyrja: DJ Blunt]
DJ Blunt (Na na)

[Vargu 1: Mentor Haziri]
Sikur të ikje larg nga ti, atje ku nuk të shoh
Edhe një jetë sikur të kisha, s'do më kishe njoh
Sa më larg që ti të shkosh, gjithë jetën tënde do të endërrosh
Unë do të t'them veç nji fjalë, se zemra ime nuk di të falë

[Refreni: Mentor Harizi]
Më fal, më fal, lot nga syt e mi i thaj
Mendo, për një zemër që të do
Më fal, më fal, lot nga syt e mi i thaj
Mendo, për një zemër që të do (Na na)

[Vargu 2: DJ Blunt]
Më fal, po ku p'e merr kët energji?
Sonte jemi unë e ti
Më fal, sonte më duhesh vetëm ti (Ti ti ti)
Unë kom gjith ngat, metronom, tik tak
Un du fly jets, we are the best
Dostat me music, DJ, summer jam, alright
I be single for you all night, all night

[Refreni: Mentor Harizi]
Më fal, më fal, lot nga syt e mi i thaj
Mendo, për një zemër që të do
Më fal, më fal, lot nga syt e mi i thaj
Mendo, për një zemër që të do (Na na)
Na na, ohh, na na, na na


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019