A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Dj Blunt & Real 1 - Falje Mos Kerko  (Feat. Samanta Karavella)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/07/2013

2013-07-08T19:33:03

Featuring

Samanta Karavella

Më Shumë Nga

Real 1

Më Shumë Nga

Dj Blunt

Këngë e albumit:

"Blunt For President"


[Vargu 1: Samanta Karavella]
Këtë natë, parfumin tënd unë do ta vesh
Mos kundërshto, jo, jo nuk do të jesh
A je tu imazhe ti në trupe pikturon
Një letër tjetër kujt ti ja dërgon
Nuk jam ajo, veten nuk e doja, sa pak e vlerësoja
Fjalët e askujt, jo nuk i besoja, iku

[Refreni: Samanta Karavella]
Ohh, kush e ndau më sot të verteten te gjorë nga mua
Ohh, rrugës tjetër kalon, por askush nuk të thotë, se të dua
Ohh, falje mos kërko, më nuk të lejoj që të vuash
Që të vuash, që të vuash!

[Vargu 2: DJ Blunt]
Kohën e kaloj tu menu për ty
Kohët e mira i kalum un, ti
Ti menon për kohët, tash me mu
Ti e din mirë, më nuk du
Kohën e kaloj tu menu për ty
Zgjohem në mëngjes du të dal me ty
Me t'pa un ty, me t'fol un ty
Me nejt me ty, me t'pa un ty
Telefon me to une rrija non-stop
Alo alo alo ku je? Ka shkon?
Alo alo mos rri me tjetër kënd
Alo alo alo cila je ti ajo, cila je ti, ç'o kjo?
Alo alo alo ti vetë xhelozon
Vetë e prish e vetë fund gabon
Vetë e prish e vetë fund gabon

[Refreni: Samanta Karavella]
Ohh, kush e ndau më sot të verteten te gjorë nga mua
Ohh, rrugës tjetër kalon, por askush nuk të thotë, se të dua
Ohh, falje mos kërko, më nuk të lejoj që të vuash
Që të vuash, që të vuash!


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019