A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Dj Blunt - Ku Je Kon Ti  (Feat. Real 1 & Dj Dalool)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/07/2013

2013-07-08T19:33:04

Featuring

Dj Dalool

Featuring

Real 1

Më Shumë Nga

Dj Blunt

Këngë e albumit:

"Blunt For President"


[Hyrja]
Mic check, mic, 1, 2, mic check

[Refreni: Blunt & Real and Dalool]
Na jena gjith club, teshat krejt fresh
Patikat ne i ki, kari jena kon na
Ku je kon ti? Ku je kon ti?
Ku je kon ti? Ku je kon ti?
Club na jetojna, si mu bo shpi
Si mu bo shpi, si mu bo shpi
Na jeni gjith club, teshat krejt fresh
Patikat ne i ki, kari jena kon na
Ku je kon ti? (Ti, ti, ti...)
Na jena gjith club

[Vargu 1: Blunt & Real and Dalool]
Yippie ya yo, yippie ya ya ay
Blunt in the house thirri dakt ta prej
Yippie ya yo, yippie ya ya ay
Blunt in the house thirri dakt ta prej
Nëse sdo me m'ran n sy, msheje foto aparatin bi**h
Cash edhe dream, m'fal cash mu edhe ti dollar i ki (Dollar, dollar bills yo)
Oh, I think they like me, hala rrina me t-shirt whitey
Oh, I think they like me, hala rrina me t-shirt whitey
Oh, I think they like me, oh, I think they like me (Me me me...)

[Refreni: Blunt & Real and Dalool]
Na jena gjith club, teshat krejt fresh
Patikat ne i ki, kari jena kon na
Ku je kon ti? Ku je kon ti?
Ku je kon ti? Ku je kon ti?
Club na jetojna, si mu bo shpi
Si mu bo shpi, si mu bo shpi
Na jeni gjith club, teshat krejt fresh
Patikat ne i ki, kari jena kon na
Ku je kon ti? (Ti, ti, ti...)
Na jena gjith club


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019