A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Dj Blunt & Real 1 - Rambo


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/06/2016

2016-06-03T17:00:00

Më Shumë Nga

Real 1

Më Shumë Nga

Dj Blunt

Muzika:

Florent Boshnjaku

Muzika & Teksti:

Shaolin Gang


Strofa 1.
N'club mthirrin rambo
Merri shoqet tua
ti shti une me kcy tango
Shishe bombay
,fruta edhe mango
Kur vina n'club si na nuk o asnjo
,si na nuk o asnjo,
si na nuk o asnjo
Flowi jem i eger si xhungell amazona
Qitmi kta repera
un ti shtrydhi si limona
Ma shume kupa une se futboll barcelona
Kur e foli te verteten juve nuk jau kona
Dul lulija te bunari
o ju qift nona,
ju qift nona,
o ju qift nona
Ti e ki veq vere po per neve o sezona
Ra lulija te bunari o ju qift nona

Para refren.
Qa duhet fama kur e ki ti tbleme
Qa duhet ajo porsche
kur nuk e ki tbleme
Qa tduhen ato bitcha
kur vet jeni bitcha
Qa duhet kokaina
kur perfundon me viqa bitcha

Ref.
Bitch je ka don me dhez

Strofa 2.
Qa ki ti faj
Bileten e pare nisesh per dubai
Fol me sheika agagaga gugugaj
Hapja komt edhe bye bye
Merr kokain ton diten rrin high
Arabi prej dubai ta pagun ni spot
Kaj lulija me lot,
kaj lulija me lot
, kaj lulija me lot
Ti pom bon mu paranoje
lun filma serial
Bon stila pa nevoje
ti pom bon mu skanda
l Qetsohu ti me ganja natyral rasta
Ajo don shopping italian pasta
Mami don hit ajo don klip
Mami kcen qik qik qik qik

Para refren.
Qa duhet fama
kur e ki ti tbleme
Qa duhet ajo porsche
kur nuk e ki tbleme
Qa tduhen ato bitcha
kur vet jeni bitcha
Qa duhet kokaina
kur perfundon me viqa bitcha

Refreni.
Bitch je ka don me dhez


Ky tekst u dërgua nga Kidda
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019