A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

ShaolinGang - Dubai


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/06/2018

2018-06-08T16:00:16

Më Shumë Nga

Real 1

Më Shumë Nga

Dj Blunt

Teksti:

Shaolin Gang

Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Këngë e albumit:

"Tululu"


Refren:
Krejt kto lek
Ndu-bai i hargjojm shpejt
Krejt kto lek
Ndu-bai i hargjojm shpejt
Krejt kto lek
I i i dojm ylber
Sjem na tnjejt
Per ty tash mo so leht
Pills and sex
Uh uh per kto jom mjek
Vodk end jack
Uh uh nuk hecim shtremt
Green ni thes
E pijm na dej mengjes
Qohum fresh
Tnjejtin sen e bojm apet

Nkulm na pe kalojm naten
Kjo um tha qe shum me fat o
Kjo um tha skom pa ma fly jo
Kjo mu lutke qe me majt un

Une se rrej hiq
I thash qe nuk muj
Ama ksaj pi ja thej bi**h
Spliffin en buz
Kurr nuk jem gut
Se e dijna e dijna qe jem 1sh

Pllugi jon ka ndrru shtet
Na ka thirr special ni party
Pllugi jon nkry sofrabez
Ama trosha se ka mallin
Shaolin Gang po hajna peshk
Sjem tu dit cili o kati
Shaolin Gang po nihum fresh
Tash colgate e kem sponzorin

Refren:
Krejt kto lek
Ndu-bai i hargjojm shpejt
Krejt kto lek
Ndu-bai i hargjojm shpejt
Krejt kto lek
I i i dojm ylber
Sjem na tnjejt
Per ty tash mo so leht
Pills and sex
Uh uh per kto jom mjek
Vodk e jack
Uh uh nuk hecim shtremt
Green ni thes
E pijm na dej mengjes
Qohum fresh
Tnjejtin sen e bojm apet

Mu ma dha krejt ty pak
Un e qova ndubai
Un e hypa nrolls royse
Shum po nihum arab

Ka po shkelim gold gold
Si po vina bor bor
Ndeve hypi ndhjetor
Jashtoksor sa highi fort

Maskat nkry spo shkojm nskijim
Jem nshkretir po pijna tym
Si sheik sna ha per cmim
Ska mo spota bojna film

Shaolin Gang type of shit
Komplet ni brick e lam per chill
Komplet jem vesh ni dreq e gjys
Na sheh tu pik kejt qafa drit

Refren:
Krejt kto lek
Ndu-bai i hargjojm shpejt
Krejt kto lek
Ndu-bai i hargjojm shpejt
Krejt kto lek
I i i dojm ylber
Sjem na tnjejt
Per ty tash mo so leht
Pills and sex
Uh uh per kto jom mjek
Vodk e jack
Uh uh nuk hecim shtremt
Green ni thes
E pijm na dej mengjes
Qohum fresh
Tnjejtin sen e bojm apet


Ky tekst u dërgua nga E.Demaj
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019