A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Shaolin Gang - Scooby Doo


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/11/2018

2018-11-23T17:00:00

Më Shumë Nga

Real 1

Më Shumë Nga

Dj Blunt

Teksti:

Shaolin Gang

Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Këngë e albumit:

"Tululu"


Ref:
N’gjin tem nuk ka juice po ka shirup
Sikur skubidu ashtin tem shum kjo e do
Yeah Yeah Yeah
Krejt teshat fuegooo
Yeah Yeah Yeah
Zingjirt jon fuegooo

Rep:
Hiq skem mu nal dej ti qojm tubat te gujt e zotit
Jo qe po munohem po me shym karriera na u bo hobi
N’got nuk ka akull shti ni zingjir nto e ftofi
Thoben shpull ja rroki pom rrin nqaf si monkey
Qa kem vesh ska me dal hiq n'shitje
20 thirrje jon n'pritje 3 puntore per rrollitje
Mallin ton nuk e ki hiq n'shitje
Na vjen me anij kozmike
Jena fly anij kozmike

Ref:
My mic
N’gjin tem nuk ka juice po ka shirup
Sikur skubidu ashtin tem shum kjo e do
Yeah Yeah Yeah
Krejt teshat fuegooo
Yeah Yeah Yeah
Zingjirt jon fuegooo

Rep:

Sen s'thom hiq parja po fol per mu
Unazat mi ka puth shoqev i ka kallxu
M'Lypi qant parfum plot karmina tha du
Veq kartelen ja kom gju tfikt i ka ra ke tu tranu
Always ballin
Sponzor o spalding
Shum po na keshet
Menojn i falim
Always ballin
Sponzor o spalding
Toka po driddhet
Sa pe qes hapin (oooo)

Ref:
N’gjin tem nuk ka juice po ka shirup
Sikur skubidu ashtin tem shum kjo e do
Yeah Yeah Yeah
Krejt teshat fuegooo
Yeah Yeah Yeah
Zingjirt jon fuegooo


Ky tekst u dërgua nga madbeatss
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019