A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Shaolin Gang - Kesulkuqja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/01/2019

2019-01-11T17:00:04

Më Shumë Nga

Dj Blunt

Më Shumë Nga

Real 1

Teksti:

Shaolin Gang

Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Këngë e albumit:

"Tululu"


Ref:
Un me kesulkuqen jom ka ngjehi truqin
Un me kesulkuqen jom ka e njeki ukin
Un me kesulkuqen hiq spe nalim duqin
Un me kesulkuqen jom ka e njeki ukin

Une kesulkuqes bor ja musha hunen
Une kesulkuqes bor ja musha hunen
Une kesulkuqes bor ja musha hunen
Tash kjo kesulkuqja po mi pin krejt lulet

Rep:
Trepi tash po kcen si mu kon kinez
Syt e mi pertac jon bo japonez
Syni saj i madh msheh mu tu kap lek
Shpirti saj i bardh o kontrast me temin

Mo tash skena tnalun tash mo na spo falum hiq bi**h
Lekt qe ntrep i kapum krejt me dhipa i qkapum gjith gjith
Perqdo dit jom nbank un hejtat krejt i hongrum krejt bi**h
Nese nrrug em she mu lirishit ndrroje anen lil bi**h

Tash spo menohem mo
Skem qa skjarohem mo
Plot gota po shtjerrohen
Neser po ringjallum wow
Lekt po shumohen yahh
Dashni spo kom per ktah
Kusur si marr kerkah
Krejt e din kush jena na

Ref:
Un me kesulkuqen jom ka ngjehi truqin
Un me kesulkuqen jom ka e njeki ukin
Un me kesulkuqen hiq spe nalim duqin
Un me kesulkuqen jom ka e njeki ukin

Une kesulkuqes bor ja musha hunen
Une kesulkuqes bor ja musha hunen
Une kesulkuqes bor ja musha hunen
Tash kjo kesulkuqja po mi pin krejt lulet

Rep:
Shume jem tu sterpik
Shume jem tu sterpik
Hard Hard
Ora i qita dy
Ora i qita dy
Hard Hard
Lot ja musha syt
Lot ja musha syt
Hard Hard
Lutet mos mi ik
Lutet mos mi ik
Hard Hard

Ylla qes ntavan tkerrit tem veq perqef bi**h
Paret mi numru 3 her ndit veq perqef bi**h
Vijat ntelefon si marojm ntavolin veq
Kesulkuqja stutet so e re tash u pjek krejt

Ref:
Un me kesulkuqen jom ka ngjehi truqin
Un me kesulkuqen jom ka e njeki ukin
Un me kesulkuqen hiq spe nalim duqin
Un me kesulkuqen jom ka e ngjehi truqin

Une kesulkuqes bor ja musha hunen
Une kesulkuqes bor ja musha hunen
Une kesulkuqes bor ja musha hunen
Tash kjo kesulkuqja po mi pin krejt lulet


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019