Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sheila Haxhiraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  300
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Sheila Haxhiraj është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Pas një rrugëtimi të gjatë muzikor, në moshën 18 vjeçare Sheila Haxhiraj fitoi vendin e parë në garën muzikore të “X-Factor Albania” në TV Klan, garë në të cilën morën pjesë rreth 5 mijë konkurrentë nga Shqipëria dhe trojet. Ky çmim i rëndësishëm, i dha mundësi Sheilës të nënshkruante një kontratë me producentë si “Berman Brothers” dhe ndoshta jeta e saj tani do ndryshojë përfundimisht. Sheila nuk ka studiuar ndonjëherë muzikë me mësues, por që e...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Fituese e

X Factor Albania

Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

11 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Sheila Haxhiraj, Sheila

Komente 11