Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkumbin Ismaili, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “A Më Ke Thënë Ti Vetë”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[09-12-2012]
Këngëtari tetovar, Shkumbin Ismaili, ka lansuar videoklipin e këngës më të re me titull "A më ke thënë ti vet".
Kënga e zhanrit pop-rok është punuar nga vetë Shkumbini, i cili e ka kompozuar muzikën dhe e ka shkruar tekstin.

Produksioni Urban Graphics është angazhuar për realizimin e klipit.
 (Telegrafi)

      Shkumbin Ismaili - A Me Ke Thene Ti Vete? [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet