Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkumbin Ismaili - Ndoshta Je Penduar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndoshta Je Penduar".
3. Video është e këngës "Ndoshta Je Penduar", por nuk këndohet nga Shkumbin Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shkumbin Ismaili - Ndoshta Je Penduar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Muzika & Teksti:

Shkumbin Ismaili

Orkestrimi:

Valter Beqo

Video Produksioni:

MAX Production

Këngë e albumit:

"Ndjeva Mall"

Komente

Asnjë Koment

16/12/2017

2017-12-16T15:55:11+00:00Si t'ja bej nuk e di
rrugës endem anë e mbanë
pik në zemër më kane mbet
ato fjalë që mi ke thëne (mi ke thëne)
nuk e di ti çfarë mendon
me ty jetën unë e ndaj
përsëri ti po gabon dhe më thua
nuk kam faj (nuk kam faj)

REF: 2x
Ti ndoshta je penduar
për fjalët që mi the
unë mbase prap të dua
por jo më sikur dje
(por jo më sikur dje)

Nuk e di si ndjehesh ti
kur më sheh kur më takon
At që ti ma bëre mua
asnjëherë nuk e pranon
se pranon...
më në fund ti e kuptove
në mes nesh diçka nuk shkon
të më kthehesh përsëri
vazhdimisht ti po tenton
por është shumë vonë...

REF:4x
Ti ndoshta je penduar
për fjalët që mi the
unë mbase prap të dua
por jo më sikur dje
(por jo më sikur dje)...


Ky tekst u dërgua nga bleona21

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Shkumbin Ismaili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet