A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Shkurte Gashi - Si Dikur  (Feat. Flori Mumajesi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  91

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/12/2017

2017-12-23T18:54:10

Featuring

Flori Mumajesi

Muzika & Teksti:

Flori Mumajesi

Video Produksioni:

Imagine Films


[Shkurte Gashi:]
2x
Hajde shpirt, ne si dikur
Ti vendosim zemres gur

2x
Kjo shoqni na mblodhi sonte
Nuk e dine per ndarjen tone

2x
Hajde shpirt, ne si dikur
Ti vendosim zemres gur

2x
Kjo shoqni na mblodhi sonte
Nuk e dine per ndarjen tone

[Flori:]
Jo, jo, jo, ne te dy aktore t'filmit
Jemi n'skene te krimit
S'na shohin dot ne sy
Kemi masku shikimin
www.teksteshqip.com
Un t'kam dhe pse jena ne t'ndam
Doren ta shtrengoj nese ti e mban

[Shkurte Gashi:]
2x
Ne njoni-tjetrin s'e lam
Jo nuk e lam, lam
Poshte nuk e lam

2x
Hajde shpirt, ne si dikur
Ti vendosim zemres gur

2x
Kjo shoqni na mblodhi sonte
Nuk e dine per ndarjen tone

[Flori:]
Esenca e jetes time je, je, je
Kuptim botes time ti i dhe
Dhe pse t'kam lendu
Dhe pse t'kam lendu
Jo nuk t'kam harru
Jo nuk t'kam harru

[Shkurte Gashi & Flori 2x:]
Ne njoni-tjetrin s'e lam
Jo nuk e lam, lam
Poshte nuk e lam

[Shkurte Gashi:]
2x
Hajde shpirt, ne si dikur
Ti vendosim zemres gur

2x
Kjo shoqni na mblodhi sonte
Nuk e dine per ndarjen tone


Ky tekst u dërgua nga shkurtefloriFanKartolina (4)

U krijua nga ana 2018-07-12 12:21:31
Esenca e jetes time je,
Kuptim botes time ti i dhe
2018-04-09 12:23:49
Kjo shoqni na mblodhi sonte
Nuk e dine per ndarjen tone
U krijua nga liliana 2018-01-17 19:51:43
Jo, jo, jo, ne te dy aktore t'filmit
Jemi n'skene te krimit
S'na shohin dot ne sy
Kemi masku shikimin
U krijua nga JA 2018-01-03 10:47:44
Un t'kam dhe pse jena ne t'ndam
Doren ta shtrengoj nese ti e mban
Esenca e jetes time je, je, je
Kuptim botes time ti i dhe
Dhe pse t'kam lendu
Jo nuk t'kam harru

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019