Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Gashi - Jeten Tende  (Feat. Bruno)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  55

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Video Produksioni:

Imagine Films

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Bruno

04/10/2019

2019-10-04T18:00:02+00:00[Shkurta:]
Nuk po ndihem gjallë
dhe pse frym po marrë
Sa veshtirë me dasht
vetëm nga larg

[Bruno:]
Zgjidh tjetër njeri
mua m'thu dashni
E ke një arsye
por s'du ta di

[REF.:]
Mos shkatërro ti jetën tënde
Nuk ja vlen për mu me u nda-e
T'lumtur unë ty du me t'pa-e
A munesh për mu mos me qa-e

[Shkurta:]
E kuptoj pse hesht
e di çfarë të vret
Nuk vendosa une
vendose vetë

[Bruno:]
Zgjidh tjetër njeri
mua m'thu dashni
E ke një arsye
por s'du ta di

[REF. 2x:]
Mos shkatërro ti jetën tënde
Nuk ja vlen per mu me u nda-e
T'lumtur unë ty du me t'pa-e
A munesh për mu mos me qa-e


Ky tekst u dërgua nga Tina   Albafi23Kartolina (2)

11
12

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Shkurte Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet