A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Shota Baraliu - Une Vlej  (Feat. Genc Prelvukaj)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/07/2013

2013-07-13T13:44:35

Featuring

Genc Prelvukaj

Music:

Armend Rexhepagiqi

Lyrics:

Aida Baraku

Arrangement:

Genc Prelvukaj

Song from the album:

"Hite Vere 2011 Cd 2"

Song from the album:

"Permbledhje"


Qdo dit qe zbardh zbardh ajo e shtrir shtrir mantil te bardh bardh ne vendin tim rri .
Ka jet luksoze ka para si gjithandej ti e din qe une vlej po parja s'osht kurgjo

Ref
Vetem 1 Euro , me shum nuk vlen, tani mir e shoh si ti ne qdo kend gjej. Baraz me 1 euro , mall i shpenzuar , tani mir e shoh vlera e jote ka devaluar

Qdo dit qe zbardh zbardh ajo e shtrir shtrir mantil te bardh bardh ne vendin tim rri .
Ka jet luksoze ka para si gjithandej ti e din qe une vlej po parja s'osht kurgjo


Lyrics submited by  tonnyKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019