TEKSTESHQIP

Shpat Kasapi
Dashnia Jem
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashnia Jem" kënduar nga Shpat Kasapi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 6 Janar 2023, Shpat Kasapi publikon videoklipin "Dashnia Jem". Muzika e këngës u punua nga Sardi Mneri, ndërsa teksti u shkrua nga Deyzoh (Ronaldo Shtylla).
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200