Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Silvi - Nëse Më Do  (Feat. Kastro Zizo)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Featuring

Kastro Zizo

Teksti:

Gjergj Jorgaqi

Muzika & Orkestrimi:

Gramoz Kozeli

Këngë e albumit:

"Ma Ka Lujt Djali Kapucin"

Këngë e albumit:

"Të Urrej Me Dashuri"




Kthimi tek ti do me kushtoj'.
Do jete nejsoj, sikur lutem
Ndaj dyshoj dhe s'guxoj.

S'dua, s'dua te mendoj.
Ti me pelqen, por kam frike
Se me genjen, se me genjen.

Enderrat e mija nuk t'i fal.
S'mund te besoj,
Se per ty s'ka fund kjo loje.
Dhe pergjigjem.

Dhe do te dua te mesoj,
Nese me do apo jo?
S'e vertetoj se sa me do.

Ref.2.x
Nese ti me do, ma thuaj.
Mos me provoko, se vuan.
Nese ti me do, sa dua,
Ti mos bej shaka se vuaj.

Kastro Zizo(back vocal)
Jam une ai qe lajkat shume ti durova.
Jam une ai qe enderrat shume ti dhurova.
Jam une ai qe ne sy, ne shtepi, kur rri, mashtroj.
Per ty nuk ma ndjen.

Zemer nuk ke shanc, ti me rri larg.
Zemer nuk ke shanc, ti je e perdale.
Zemer si te them nuk kam nevoj'.
Zemer si te them bej mire te shkoj.


Ky tekst u dërgua nga  Eliosshuli




Më Shumë Këngë Nga Silvi Dollapi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet