Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Shko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Smundja dhe dashnia
dhimbje kan te dyja
ndoshta per smundje sherim ki me gjete
dhimbjet e dashnis s'pushojne per jete

Shko, qendro
rendesi nuk ka
ti, o ti ndjenjat mi ke vra
unë lutem ne kishe, unë lutem n'xhami
por me lutje nuk shkon
nuk shkon kjo dashni

Smundja ka mbarim
dashnia vec vazhdim
lutjet qe i bana nuk me jan plotesu
ndoshta s'deshti Zoti me ty me m'denu
s'deshti me ty me m'nderu

Shko, qendro
rendesi nuk ka
ti, o ti ndjenjat mi ke vra
u luta ne kishe, u luta n'xhami
por me lutje nuk shkon
nuk shkon kjo dashni
Sinan Vllasaliu
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/02/2018
Muzika: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Teksti: Fatmir Muja
Video Produksioni: BUG Production


Sinan Vllasaliu - Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko".
3. Video është e këngës "Shko", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0