Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Vetë Më The Të Dua (Remix) (Feat. Ghulo)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

[REF. Sinan Vllasaliu:]
Vetë më the të dua
e tash m'ke harruar
e tash m'ke harruar
ta la amanet
mos më harro krejte
mos më harro krejte

[Ghulo:]
...
...
Sinan Vllasaliu
Featuring: Ghulo
Publikimi: 08/08/2018
Muzika: Nurteel
Teksti: Ghulo
Orkestrimi: Nurteel


Sinan Vllasaliu - Vetë Më The Të Dua (Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetë Më The Të Dua (Remix)".
3. Video është e këngës "Vetë Më The Të Dua (Remix)", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0