Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Sinan Vllasaliu - Boom  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/11/2019

2019-11-15T18:21:35

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Granit Gashi

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Boom" kënduar nga Sinan Vllasaliu.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Boom".
Videoklipi nga Sinan Vllasaliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Mc Kresha & Lyrical Son - Boom

[Verse 1: Lyrical Son]
Uhh, Aha
Mas pari ja ke nis
Me rrejt shum
Manej ferrka me kurdis
Mas shpine tu mu llis
Je vrejt low, n'tripa t'policis
Nji dit, percjellje siper dy kerre
Tri shoqe me mu vin n'hotel
Check it
Papaki te dera
I madh en trenerka, kameren kur del, civil
Jom krimi-niminal per kto kurva
As se bojna llaf qysh o puna
Njona me nji smile e habiti
Fore tre minuta edhe zhduket ky tipi uhh
Hapave t'sigurta ma mir o me ndrru ven
Kerri n'drrohet dimrit sa ja nisi
Vi prej rruges full gas si mu kon e trent
Plus mbrapsht me nji dor e rolliti
Me 1 dor e rolliti
Me 1 dor e rolliti uhh
Vi prej rruges full gas si mu kon e trent
Plus mbrapsht me nji dor e rolliti
Me 1 dor e rolliti mannn
Me 1 dor e rolliti (bang bang)
Vi prej rruges full gas si mu kon e trent
Plus mbrapsht me nji dor e rolliti

[Chorus: Lyrical Son]
mpercjellshe, ku do qe
Un shkojsha, si hije
Perpara, mas shpine
Um njekshe, si hije
My girl goes boom
Find her ass dead in the room
Blood all over yo face
A witch bi**h with no broom
My girl goes boom
She really a part time goon
Duck tape on your mouth
Put your eyes out with a spoon

[Verse 2: MC Kresha]
Haverat e mi kan hamerat e zi
Plus kamerat n'shpi uh
Gangsterat for real
Edhe nese s'flet kill ski qa kari i thirr
Me losera si ti skan koh nerva me shkri
As qe dojn me ja dit
Edhe pak duhet me prit se kur tbohen turrshit
Ki mi pa kejt tu rrshit
Jeta shum derte
I kom lon mas perde
Koha ka ardh per topat e bardh
Kta jon tu kall mas perle
Kerri i ri pa fellne
Kokan dajt n'percjellje
Tipa t'dyshimt plus ngjyra e hirt
Po vrehen se jon creep'a n'sjellje
Per qaste kritike
Thrras kurven tem o vrasese serike
E vnon masken ska nevoj me marr klliken
Vran masen e ka armen kimike
O si keng ritmike
Zdi mu nal deri sa te qet piken
Ya'll want beef free fast chicken
I say cheese, shiftrat dridhen
Si numroi maqinat se habitet
So much green hajde hajm pite
Oh you want sweet, t'dhojm Šampita
Toxic, beefalo hat n'masdite
E mu mpret dhipi, mbrapa te jeepi
Kyqet ma t'gjata se corap't e PiPi-t
Rollite spllifin se kam me e pi t'gjithin
32 vjet jo spo foli per gjethin

[Chorus: Lyrical Son]
U sjellshe, kur dojshe
Um shkojshe, si hije
Perpara, mas shpine
Um njekshe, si hije
My girl goes boom
Find her ass dead in the room
Blood all over yo face
A witch bi**h with no broom
My girl goes boom
She really a part time goon
Duck tape on your mouth
Put your eyes out with a spoon

Vesa Luma - Boom

Kush e mendon se toka nuk evolon,
Ajo veq ty te pengon,te duket frikshem boll,
Dhe dole ti ne kerkim,te gjeje vetem nje stil,
Me mu ky film nuk shkon,tentove sdi sa kohe,
Cka s'the tjeter,po lun me milimeter,
Ok nuk e do Vesen, edhe ajo nuk te do,
Ti lej fjalet se kjo nuk eshte normale,
As me minimalen ,nuk e gjej tek ti.

Ref.
Boom, falemderit shume
Je sepse jame une,
Ky eshte veq Fillimi

Boom, njerezit jane per mu,
Nese ti ke Booom sille ktu..

Ti s'njeh pasion, as bukuria ste shkon
Je kombinim qe sbon, pa zgjidhje ekuacion
Tregom pse ti,kaq shume problem e ki,
Pse bej ate qe di, prej meje ke dallim.
Cka s'the tjeter,po lun me milimeter,
Ok nuk e do Vesen, edhe ajo nuk te do,
Ti lej fjalet se kjo nuk eshte normale,
As me minimalen ,nuk e gjej tek ti.

Ref.
Boom, falemderit shume
Je sepse jame une,
Ky eshte veq Fillimi

Boom, njerezit jane per mu,
Nese ti ke Booom sille ktu..

BIG BASTA
Can you get DOWN, Nona ky eshte veq ni round,show eshte i hapur qe me BOUNCE, ne mendojme larg ama gjykojme lehte, sikur Kolumbiana te ishte film per realitet. Superkualitet BABAGJYSHI po troket ..nak nak, e di cfar dhurate ke kete vit, mbani fort fmijet,nata ka rrezik, ne kete zone sdihet neser ke ke per armik.
Du me te zon keq, LAJM cka do jap po presin, harrojne qe e bej per veti prap BIGI JE HIGH,justifikohen me kaq,dhe prap asni gjo nuk i knaq.
Ti sje OLD SCHOOL,sikur te jete ashtu eshte COOL,NONA dite per dite ndihet NEW, Duhet me u nal,rri nese do edhe pak se une duhet me be rruge PRISHTINE-TIRANE

Me ty,veq nje ndryshim e kom,
Vetvetja jom,
Per ty po emri im cdo te thot
Shko tjeter zone..

West Side Family - Boom

Flori

Jam Gati Per Gaz Jam Gati Po Seci Avash
Cdo Dite Qe Un Zgjohem Eshte Nje Tjeter Peisash.
Nuk Jan Te Njejtat Fytyra Nuk Esht I Njejti Vend Nuk Jan Te Njejtat Veshje Kan Marr Nje Tjeter Trend.
Nga Lopa Te Mullari
Te Hause Progresiv nga Rakia Te Koka Armani i rri mirë. Poshte Triko e Leshit
Hecka lady Marshalla Ktu Gocat Europiane I Fton Per Tallava...
Hidhen e dridhen,Tunden e Shkunden Zbrazen me Gotat Mbushen me Hundet I Keni Si Dhe
Sa Te Doni Natyrale Silikoni...

Landi

Vapa Shkon Shpejt Sic Vjen Dhe Iken
Bllokohet Truri Dhe Dritat Te Fiken
Ti nxjerr,ti shet Por Ti Nuk Flet
Mjafton Te Ekspozohesh Edhe Cdo Kush Ben Punen E Vet
Do Kaloj Nje Nat me ty Po Pa I Dhen Rendsi me Fal O Ylli Shuar Por Ktu
Futesh Edhe ti.Sa Per Vete Do Kenaqesha Me Shum..Ti shtoj vrull Gaz...Ti e kap un volum

Bum Jepi Volum bum bumx2
Bum Edhe Me Shum bum bumx2
Bum Pu sa Ja Nisa Masken E grisa
Njeher te flisja
Se si Ne Jemi Kshu Si Po Vemi Eshte Prish Sistemi
Bum Jepi Volum bum bumx2
Bum Edhe Me Shum bum bumx2

Cdo Gje E Fundit Qe Del E do
Makinen Nga Fabrika Ti E Do
Dita Jote Eshte vetem houuu Kerko
Nuk Mundohesh Zemer Sot
Ti Mos U Harxho
Me Je Neveritur shum
Kur Ben Kot sikur Llastohesh
Ti Do Vetem Veten Tate
Kot Po Konsumohesh
Po Ta Them Pa Keqardhje
Hey Mori Fund Shko
Ne Punen Tende
Germo Tjeter Kund

Temperatura Ngrihet Larte
Esht nxheur Vendi Dhe Esht Ber Shum Vape Kape Pak Ate Bionden
Aty Esht Ber Tap
(Po plako Filloi me Fol Edhe i doli Xhap)
Po Zberdhehet pak e nga pak
Une Me Hap Dhe Ajo Vrap
Une i jap pak Ajo Do Me Shume
Leng portokalli?? -Jo Shpirt e Dua Xhin Une

Hidhen e dridhen,Tunden e Shkunden Zbrazen më Gotat Mbushen me Hundet
I Keni Si
Dhe Sa Te Doni Natyrale Silikoni..X2

Bum Jepi Volum bum bumx2
Bum Edhe Me Shum bum bumx2
Bum Pu sa Ja Nisa Masken E grisa
Njeher te flisja
Se si Ne Jemi Kshu Si Po Vemi Eshte Prish Sistemi
Bum Jepi Volum bum bumx2
Bum Edhe Me Shum bum bumx2

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet