Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Dreqi E Martë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

gjakun ma ke pi me pamuk
 ti ske ndjenja ke veq tru
e marre,marre pom vjen me kallxu qe hala je nzemren tem
e dreqi e marrt,e marrt ket dashni
pse me bo keq at qe nzemer e ki edhe me vdek e prap me u ngjall ti prej zemre ske me dal(2x)
Faqen e zez ti e paqsh sikur un kurr mos u knaqsh
e marre,marre pom vjen me kallxu qe hala je nzemren tem e dreqi e marrt,e marrt ket dashni
pse me bo keq at qe nzemer e ki edhe me vdek e prap me u ngjall ti prej zemre ske me dal(2x)
Sinan Vllasaliu
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/11/2020
Teksti: Ghulo
Orkestrimi: Florent Boshnjaku
Video Produksioni: MAX Production


Sinan Vllasaliu - Dreqi E Martë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dreqi E Martë".
3. Video është e këngës "Dreqi E Martë", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0