Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Skerdi - S'te Fal

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'te Fal".
3. Video është e këngës "S'te Fal", por nuk këndohet nga Skerdi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Skerdi - S'te Fal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

05/11/2020

2020-11-05T08:27:06+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "S'te Fal" kënduar nga Skerdi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "S'te Fal".


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Leandro - S'te Fal

Nje flet e grisur prap nga fletorja ime
Nisa te shkruaj per ty,por si shuaj dot zhgenjimet
Femra ime,
Ka dy vjet qe nuk jemi me bashk
2017 dite nentori data 7

Zbulova se nje nat zemra jote ish rrembyer
U ktheve ne tradhetare,pak a shum e nxorre ftyren
e mbushur gjith inat e penduar qe ke lindur
kujtove se ate nate ta mbanit sekretet e bindur

po un nuk jam ti,kam indetitet tjeter
ambicja per pushtet dhe per lek me ben te verber
qe kur kam nis rap kam me vete qent e rruges
me tregojn ca po ndodh,

24 ore kush eshte ai qe del me ty
Ndoshta ka nevoj ta di
Qe ska ne krah nje engjell por ka fatin e zi
Si cigare qe do flaket ne trotuar
E zgjodhe vete te shkelesh nja nga nje cdo kalimtar

Ti se meritove te te fal
Un pa ty I vetem ja kam dal
Lyeje veten bardh e zi
Tradhetia eshte denim
Ti se meritove kete refren
Por un doja vetem te te them
Zemren e ke shitur ti
Dhe ka vend per cdo njeri

Pis nuk du tbehem pis,nis majat vet I ngjis
Diss nuk te bej miss,
Sje kurr te kjo kenge kam tdrejtat e historis
Emrin tend se permend se me bezdis

Mundohesh t imponohesh me levizje provokuse
Po ai qe ste njeh thot me vete gjeta nuse
Mosbesuse,qe ne pershtypjen e pare
Nuk e di si ja arrite me ma mar

Zemren time ato 3 muaj gjith gezim
E kujtoj me mall sepse kurr zdo kem pendim
Se ta kam dhen me qef cdo dhurat edhe cdo puthje
Por vetem amanet ti prej meje ke nje lutje

Nese veten tende do ta duash ndonjeher
Kujtohu se sa shum ti ke shkelur neper bese
Por je cigare qe do flakesh ne trotuar
E zgjodhe vet te shkelesh nje nga nje nga kalimtar

Linda Halimi - S'te Fal

Vjen nje kohe
Kuptim tjeter cdo gje merr
Behet vone
Dashurise i humb cdo vlere

Vjen nje kohe
Dhimbjet shpirtit ndjej
Lodhesh kot
E kerkon por nuk e gjen

Sonte un betohem do te harroj un ty
U lodha me ty
Jo sme meritove
Do te jem me mire
Dot mundem pa ty

Refreni :
Se mendoja fundin jo
Jo ste fal , ste fal
Ishe Krejt cfar kisha un
Jo ste fal , ste fal

Vjen nje kohe
Kuptim tjeter cdo gje merr
Behet vone
Dashurise i humb cdo vlere

Vjen nje kohe
Dhimbjet shpirtit ndjej
Lodhesh kot
E kerkon , nuk e gjen

Refreni :
Se mendoja fundin jo
Jo ste fal , ste fal
Ishe Krejt cfar kisha un
Jo ste fal , ste fal

Ste fal , Ste fal , Ste fal ...
Ste fal...
Ste faaalll ...

Alida - S'te Fal

Lotet me bien pa kuptuar,
Se fati lehte me harroi
Nuk jam mesuar te ndihem e huaj,
Nuk jam mesuar keshtu te ndihem jo

Ref:
Ou ou ou,
Ti do me kerkosh se e di me do,
Nuk do jem me ketu,
E di s'do mundem dot ty te te harroj,
Jeten time do vazhdoj..
Se ti je ai qe jeten time ndryshoi
Se ti je ai qe jeten time shkaterroi
Ou ou ou

Nuk dua me te vuaj,
Me asnje ore, dite edhe muaj
E ashper u tregua jeta me mua
Qe me ndau me ate qe dua
Me ate qe dua..

E vuaj shume dashurine tone
puthjet e tua s'mund t'i harroj
gjithcka pranova, gjithcka por tani
asgje nuk vlen asgje,
asnje premtim..

Ref:
Ou ou ou,
Ti do me kerkosh se e di me do,
Nuk do jem me ketu,
E di s'do mundem dot ty te te harroj,
Jeten time do vazhdoj..
Se ti je ai qe jeten time ndryshoi
Se ti je ai qe jeten time shkaterroi
Ou ou ou

Ate e ndryshoi, ate e shkaterroi
Ate e ndryshoi, ate e shkaterroi
Ate e ndryshoi, jeten time shkaterroi
harrove ditet qe kaluam bashke
harrove ekzistencen time jo s'te fal jo
jo s'te fal

Ref:
Ti do me kerkosh se e di me do,
Nuk do jem me ketu,
E di s'do mundem dot ty te te harroj,
Jeten time do vazhdoj..
Se ti je ai qe jeten time ndryshoi
Se ti je ai qe jeten shkaterro-o-oi.

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Skerdi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet