TEKSTESHQIP

Sparksi
Buzet Me Ishin Thare
Lyrics
(Feat. Eranda Libohova)

[REF. Eranda Libohova 2x:]
Ika dhe të lash unë
Syt më nuk ti pash
Oh sa të kam dasht
Oh sa të kam dashur ty...

[Sparksi:]
U bone hit en jeten tem
Ty tkom dasht sa jeten tem
Ama ti dole problem
Ti dole problem
E si plumi po mdhemb hej ej ej
Ka me tvra ty loti jem hej ej ej
Hajde ti tash ti meno
Qe tkom harru
Po une ty tdu hala
Shume fjale mbeten pa u thon
Amo bejbi une ty skom me ti thon
Se se se sa ka vajtu
Sa ka vajtu
Se kjo zemer ka vajtu
Prej se je shku

[REF. Eranda Libohova 2x:]
Ika dhe të lash unë
Syt më nuk ti pash
Oh sa të kam dasht
Oh sa të kam dashur ty...

[Sparksi:]
A e mban mend mend
A e mban mend mend
Pervec teje ne boten tem nuk ka pas sen sen
A e mban mend mend
A e mban mend mend
Do kam vujt e kam cujt prej zemres tem
Ti ma jolie ma jolie
Shum kam ndi per ty
Ma jolie ma jolie
A je ti tu mni
Ma jolie ma jolie
Shum kam pi per ty
Me raki me raki veten sun pe ngi
Se sa ka vajtu
Sa ka vajtu
Se kjo zemer ka vajtu
Prej se je shku

Ike edhe mle
Syt mo nuk ti pash
Syt mo nuk ti pash
Se ti ike edhe mle
Syt mo nuk ti pash
Syt mo nuk ti pash