TEKSTESHQIP

Spirit Voice
Mbi Mesdhe
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mbi Mesdhe" kënduar nga Spirit Voice.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponues i muzikës dhe orkestrues i këngës rezulton të jetë Alban Karabashi, teksa kënga mbart vargjet e shkruara nga Alqi Boshnjaku.