TEKSTESHQIP

Spirit Voice
Çokolata
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Çokolata" kënduar nga Spirit Voice.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për vijën melodike dhe për orkestrimin punoi Alban Karabashi, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga Alqi Boshnjaku.