TEKSTESHQIP

Spirit Voice
Dëshirat Tona
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dëshirat Tona" kënduar nga Spirit Voice.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Vija melodike dhe arranzhimi është përshtatur nga Alban Karabashi, teksa autor i tekstit është Alqi Boshnjaku.