A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Stefi Prifti & Endri Prifti - Ne Pijetore Un Jam Ulur


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  19

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/07/2013

2013-07-13T13:43:28

See Also

Endri Prifti

Song from the album:

"Dua Te Me Tregosh..."
Ne pijetore un jam ulur
Dhe po pija vetem
Per ata dy syte e bukur moj
Qe sme lan te qete

Se ti, vetem qaje
Spranoje te qeshje
Por therrisje si e marre moj
Hajde hajde x2

Dashurova syte e bukur
Syte e djallezise
Se m'harrove me shkaterrove moj
Ma humbe rinine x2

Se ti, ti vetem qaje
Spranoje te qeshje
Por therrisje si e marre moj
Hajde hajde x4


Lyrics submited by Ergie-Cards (1)

2018-06-12 07:29:11
Ne pijetore un jam ulur
Dhe po pija vetem
Per ata dy syte e bukur moj
Qe sme lan te qete

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019