Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Top 200

Stefi Prifti & Endri Prifti - Ti S'e Meriton  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  47

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/05/2014

2014-05-08T17:04:06

Më Shumë Nga

Endri Prifti

Teksti:

Rozana Radi

Muzika & Orkestrimi:

Adrian Hila

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 14

Pjesëmarrëse në

Top Fest 11
Ora nje dhe un jam vetem
ti nuk vjen dhe une e di
nuk do ti bija telefonit
por sot e humba une kontrollin
sepse kam nevoje per ty.

Ora 2 po vjen mengjesi i ri
le te me shajne ketu do te rivi
boten thone se e mban zoti
ndersa mua me mban ti
harroj veten asnjhere un tyyy

ti se meritove asnjhere
nje rrahje te kesaj zemre
me rendon sa mali sot nje peng
urren ate qe deshe
nuk mbet asgje nga ne te 2
nje lot e fjalet e mia
dhe e fundit gje qe mbet aty
urren sot dashuria......x2

nuk po bije telefoni
s'ka me zhurma se s'je ti
si ta jetoj une diten neser
si ta kaloj une naten neser
ndoshta te kam dashur teper?

ti se meritove asnjhere
nje rrahje te kesaj zemre
me rendon sa mali sot nje peng
urren ate qe deshe
nuk mbet asgje nga ne te 2
nje lot e fjalet e mia
dhe e fundit gje qe mbet aty
urren sot dashuria...


Ky tekst u dërgua nga Samet Hasaj
Më Shumë Këngë Nga Stefi Prifti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet