TEKSTESHQIP

Stefi Prifti & Endri Prifti
Kur Jemi Bashke
Lyrics
(Feat. Maria Prifti)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Jemi Bashke" kënduar nga Stefi Prifti & Endri Prifti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 27 Korrik 2019, Stefi Prifti & Endri Prifti publikojnë videoklipin "Kur Jemi Bashke", në bashkëpunim me Maria Priftin. Muzika e këngës u punua nga Gjergj Leka, ndërsa për orkestrimin u kujdes Endrit Shani.