TEKSTESHQIP

Stiven Hasanaj
Dhemb
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dhemb" kënduar nga Stiven Hasanaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Materiali muzikor u finalizua tek shikuesit i kompletuar me shije edhe me një videoklip, për të cilin u përkujdes Time Pictures. Ky videoklip u publikua më 7 Maj 2022. Autor i vijës melodike dhe autor i orkestrimit është Nexhat Mujovi (Wirusi), teksa kënga vjen me tekst të shkruar nga Fatmir Muja.