Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tingulli 3nt - Mix 2

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mix 2".
3. Video është e këngës "Mix 2", por nuk këndohet nga Tingulli 3nt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tingulli 3nt - Mix 2  (Feat. Real 1, Don Pizhi & Lyrical Son)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Pika Per Vesh"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Don Pizhi

Featuring

Lyrical Son

Featuring

Real 1

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Verse: Ghetto Gold (Geti)

Jemi gjithka..naaa jemi qata..
Na e marrim nga..qeshtu qysh dojm vet na)na
Njoni e bon..aaaaa..tjetri e ngon..
N'duar tona kalon..përndryshe si >na >sun >bon...

Jemi gjithka..naaa jemi qata..
Na e majm en krah..qeshtu qysh dojm vet vetna)
Njoni e bon..aaaaa..tjetri e ngon..
N'duar tona kalon..përndryshe si )na )se)bon...

Verse: Big Xig

E di mir qe jom i sakt/
E di mir qe t' kalli n' takt/
Njerz si une jon shum pak/
Deshte s' deshte ky o fakt..
A po don Biit..na qe merre/
A po don Flow..na qe merre/
A po don Hit..na qe merre/
Po ti jepi qe sa here..
Sa here du..Hit e boj/
Ti rrin..une knoj/
Shum e thej e pak punoj/
Qisi jom e qishtu rrnoj..
E boj shum Leht )Leht /
Me ni kong me ni Kaset )set /
Me ni fjal miliona Vet )Vet /
Me Rep shum nxeht )nxeht..)nxeht )nxeht...

Verse: Ghetto Gold (Geti)

Jemi gjithka..naaa jemi qata..
Na e majm en krah..qeshtu qysh dojm vet vetna)
Njoni e bon..aaaaa..tjetri e ngon..
N'duar tona kalon..përndryshe si )na )se)bon...

Jemi gjithka..naaa jemi qata..
Na e majm en krah..qeshtu qysh dojm vet vetna)
Njoni e bon..aaaaa..tjetri e ngon..
N'duar tona kalon..përndryshe si )na )se)bon...

Verse: Real 1

S' o ma seni shum kom qef..
S' iom mo Underground tek..
S' boi grafika as frizur Shmeek..
Parja mnjeh Muu..Une t'nioh Tyy /
E ti Muu..ti sje gati a iom une a thu?
As nji dit s' ka kur mu ti sje /
Mu po m'thoin ti je si Jay-Z (JEY Z me Z)
Pluhun përzi me hi..ti -G- ti thmi..
Shlom me Spleak t'qoj te Shpizz )Shpizzz...

Verse: Ghetto Gold (Geti)

Jemi gjithka..naaa jemi qata..
Na e majm en krah..qeshtu qysh dojm vet vetna)
Njoni e bon..aaaaa..tjetri e ngon..
N'duar tona kalon..përndryshe si )na )se)bon...

Jemi gjithka..naaa jemi qata..
Na e majm en krah..qeshtu qysh dojm vet vetna)
Njoni e bon..aaaaa..tjetri e ngon..
N'duar tona kalon..përndryshe si )na )se)bon...

Verse: Don Pizhi

Ma shum se 10 vjet..
Une boj kualitet/
Rep cekt..pa recept..
E merr e nuk ta qet..
Alergjina sanemina..
Sisterina..as )as..
Jom as..s'jom përmas..
Kom pas veq per qdo rast..
Vjedhni tash..Rep se..
Të lidh treg keit me ni treg..
Pse Repi s' bohet vet..
Për mu )për mu osht shum leht..
Huck Cles..Don P po do thon /
A t' jep Stres..?
Se shum pak kom me ni thes /
Hajde tietri thes /
Hajde kush o Best WUOP )WUOP...

Verse: Ghetto Gold (Geti)

Jemi gjithka..naaa jemi qata..
Na e majm en krah..qeshtu qysh dojm vet vetna)
Njoni e bon..aaaaa..tjetri e ngon..
N'duar tona kalon..përndryshe si )na )se)bon...

Jemi gjithka..naaa jemi qata..
Na e majm en krah..qeshtu qysh dojm vet vetna)
Njoni e bon..aaaaa..tjetri e ngon..
N'duar tona kalon..përndryshe si )na )se)bon...

Verse: Lyrical Son

Qit ver m`doket pi shoh Shit..
U bo Rutin..
Sa here pi neve t`nihem hit kejt e din/..
N qdo reper iom i drejt /
Po du respekt e jo Hate /
Se un jom xeher me kejt /
qe nuk em fejn... O.K. /
Lyrical Son ska une e bi..
Une e kom une e boj une e ni..
Une thom une ngoj une e di..
Biitin e hitin n club un e bi..
N rrug a n kerr a n shpi kur M nin..
Durt keit ver kur jena N biin..
Hupen n treg kur neve na shtin..
Sa here na vijm ju jepim Bërtim...

Verse: Ghetto Gold (Geti)

Jemi gjithka..naaa jemi qata..
Na e majm en krah..qeshtu qysh dojm vet vetna)
Njoni e bon..aaaaa..tjetri e ngon..
N'duar tona kalon..përndryshe si )na )se)bon...

Jemi gjithka..naaa jemi qata..
Na e majm en krah..qeshtu qysh dojm vet vetna)
Njoni e bon..aaaaa..tjetri e ngon..
N'duar tona kalon..përndryshe si )na )se)bon...


Ky tekst u dërgua nga Kushtrimitro
Më Shumë Këngë Nga Tingulli 3nt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet