A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Tuna - Zemra Jem  (Feat. Vig Poppa)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  45

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/09/2016

2016-09-23T17:47:09

Featuring

Vig Poppa

Muzika:

Dj Cekic

Muzika & Teksti:

Vig Poppa

Video Produksioni:

Imagine Films


Vig Poppa:
Po e shoh që po m’shikon, bejb
I kom sytë n’ty
Nuk e di a p’e kupton, bejb
Ti je tu m’pëlqy
Na na na, a po don me mu me dal
Na na na, hajde thuma veç ni fjalë
Diskutimet s’jon t’nevojshme
Se kjo punë u kry
Se ti herët ose vonë, bejb
Te une ki me mbrri

Na na na, a po don me mu me dal
Na na na, hajde thuma veç ni fjalë

Ref:
Ti je zemra jem
Tregom a po bohesh edhe femna jem.
Ti je zemra jem
Tregom a po bohesh, edhe jeta jem

Tuna:
Zemër unë e di ça don ti
Po t'shoh n’sy
Nuk e di a p’e kupton ti
Që je tu m’pëlqy
Je je je je je, nëse don jetën me ta fal, bejbe
Je je je je je, duhesh ti veten me ma fal, bejbe
Diskutimet s’jan t’nevojshme,
Se kjo punë u kry
Se ti herët ose vonë, bejb
Te une ki me mbrri

Je je je je je, nëse don jetën me ta fal, bejbe
Je je je je je, duhesh ti veten me ma fal, bejbe

Ref:
Ti je zemra jem
Tregom a po bohesh edhe femna jem.
Ti je zemra jem
Tregom a po bohesh, edhe jeta jem


Ky tekst u dërgua nga Nest Kreka



Kartolina (2)

2018-04-18 08:43:41
Ti je zemra jem
Tregom a po bohesh, edhe jeta jem
2017-11-17 15:23:40
Zemër unë e di ça don ti
Po t'shoh n’sy
Nuk e di a p’e kupton ti
Që je tu m’pëlqy

Krijo Një Kartolinë

STORY



Më Shumë...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019