Më mbaj mend (për 1 muaj)

Unikkatili Premton Këngë Të Reja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[02-08-2015]
Reperi i njohur Unikatil pas publikimit të këngës së tij më të re mbrëmë "Për Qato" e ka kuptuar se fansat e tij kërkojnë projekte muzikore të vazhdueshme nga ai.

"Për Qato" është kënga e tij e parë për 2015-tën, e ndërsa ka kaluar gati një vit që Viktori nuk ka publikuar ende as një këngë.

Megjithatë ai me një postim mbrëmë në rrjetin etij social në facebook bëri të ditur se fansat etij meritojnë më shumë këngë, andaj do të kujdeset që tash e tutje të publikojë më shumë se 1 këngë në vit.

"Ju Shqipet e Përgjakta e meritoni ma shum se 1 kong n'vjet. K'shtu që tash e mbas kom plan me publiku ma shpesh." - ka shkruar Unikkatil në postimin e tij në Facebook.
 (B.A/Teksteshqip.Com)


      Unikkatil - Për Qato [Teksti dhe Klipi]

Komente 0