Më mbaj mend (për 1 muaj)

Unikkatili I Quan Politikanët Pakurrizorë

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[26-08-2015]
Reperi i njohur Unikkatili ka shpërthyer sot me një koment të cilin e ka postuar në rrjetin e tij social në Facebook. Ai i ka quajtur disa nga politikanët tanë që janë në pushtet si pakurrizorë.

“A erdh koha me jap DORËHEQJE këta pakurrizorë pa pikë dinjiteti që i ngulin Kosovës thikën në shpinë?”” - ka shkruar Unikkatil në postimin e tij.

Me këtë deklaratë ai ka dashur të tregoj se është ndjerë i revoltuar për marrëveshjen e cila është nënshkruar Kosovë-Serbi, dhe për 5 marrëveshjet e tjera që pritet të nënshkruhen.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0