Më mbaj mend (për 1 muaj)


Unikkatil - Demtus

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Demtus".
3. Video është e këngës "Demtus", por nuk këndohet nga Unikkatil.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Unikkatil - Demtus  (Feat. Presioni & VZ)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  78

Këngë e albumit:

"Armiq’t Suprem"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Presioni

Featuring

VZ

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Presioni
................
Pa bo shpesh izen nuk bon puna shqiptarizem
Si ne specializem kur t'jepsh elektricizem
Un jom optimist babes nuk jom komunist
Permbana shovenist kur takoj un pesimist
Se i verteti dallohet e i ligi shkon e m'lohet
Aj i ligi shkon e rrollet,si nuse shkon palohet
E mendon te na sunon po asi mo nana z'bon
Asi mo s'pi prodhon se Pre$ioni pi shktarron
Kur don ktu une jav nxerri uu dikon e nxuni sherri
Dikush u nis ka ferri ekspres si diell i qiellit
Babes un t'rregulloj t'paketoj e t'kompletoj
Devizionet ti zvogloj veq n'qdo bander te postoj
Te ton jon tash tu vet te ton jon tu menu
A e pat fjalen per mu per mu mu a mu
Por aj tuci se pranon ket sen aj kur pe ngon
Athu qka do menon a menon me ne t'provon
................
UniKKatil
................
Se na demtum shok,ti veq po shkrun shok
se na demtum shok,ti veq po shkrun shok
Yeaaahh hahaha UniKKaTiL maa Shqipe Pre$ioni Makfiozi yeah
Beat done motherfucker kjo nuk kryhet deri t'thom un qe u kry
................

Vz
................
Shqipe merre nje laps e nje fletore
Shkruj ligjet e pergjakshme mbi'jetsore
Lej kto fore kujt pi shet ti bole
Shqipet e pergjakshme knej t'qojn per vorre
Qesim shkelma prej ksaj bote nana jote
Kqyr ku pi shtin hunt se punt i bllokove
E demtove karrieren qe e pate
Vlera jote sikur femna per nje nate
Po neser ti harrohesh veq legjendat mbesin gjall
Fmi e tu vin me gju respekt permbi zall
Po ti ski pall qata ty nuk ta ndin
Ski moral boll bal me respektu ti Vz-in
E kur na vim n'prishtin situata komplikohet
Reperat krejt e din se nata ju dupllikohet
Qata shkojn e ngrehin bari per mu qetsu
VEQ SHQIPET E PERGJAKSHME GJITHMON KAN ME ZOTRU
................

UniKKaTiL
................
hahahah yeee
Kejt ju pidha qe po hani mut
Une ju boj dom shok
yeeaa
Sherri vetem qe muni me bo ju osht me fjal neper Konga
Rebeli jau qi nonen pernime shoki
Spo luj qoke, besom
................

UniKKaTiL
................
Jom ka provoj me nejt rahat,mos mu nguc me kerkon
Po nafaka jem veq kerqysh nuk po ma don
A e ki me mu a pom doket po lun qoke
Nese e ki vi t'qi nanen t'shgarravis per toke
Aj ujku vjeter n'horizont aj qe i kap i rrxon te ton
Aj ti qe fallc pe kopjon se ti je veq njé don me kon
Ma vjedh stilin e ma shet atje ku sem nje kerkush
Po ti je hala veq ni askush
I bi senet e vrashta per katilat sikur mu
Njerzt e eger n'kohra t'lashta n'shpella kur kan jetu
Njoni tjetrin kur e kan honger per zgjalli qasi jom
Une t'kalli t'ngrehi si mu kon i gjalli zalli
RREBELI ala nuk ka dek veq kaher po don pushim
Veq saher qe ko mu kthy ko me bo noj eksplodim
Qeky sen o vertetim per kon do qe po dyshon
Po un ju kom shajt haa qa kari po don
................

UniKKaTiL
................
Shoki nuk e di pse po munohesh po tranohesh
Tu qi nane u zive o budall
Po shihet ashiqare qa kari shihet ashiqare
I vetmi sen qe shihet ashiqare osht se un ju bona kare
You fucking pussy yeee
UniKKaTiL-i osht ala qaj i Njejti
Une ala zdi mu kry ala ku mu perly
You motherfuckers be wear
................


Ky tekst u dërgua nga  altin   krabbit   Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Unikkatil:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet